O společnosti

 V oboru střech pracuji již od roku 1978. Po získaných zkušenostech, jsem se v roce 1992 rozhodl založit vlastní firmu. Za tuto dobu se mi podařilo získat i řadu ocenění.

Zaměření naší firmy

Hlavní náplní naší činnosti je dodávka a zhotovení kompletní střechy. V mnoha případech začínáme prohlídkou stávajícího stavu a posouzením původních konstrukcí střechy. Navrhneme možné řešení podle přání zákazníka. Následuje zpracování cenové nabídky.

Pro tuto činnost máme profese: zedník, tesař, klempíř, pokrývač, stavební truhlář, máme proškolené zaměstnance na montáž sádrokartonu a montáž hromosvodu.

 Velkou měrou činnosti jsou izolace proti zemní vlhkosti a střešní izolace z PVC fólií a živičných materiálů.

Dále se zabýváme dodávkou a montáží nerezových komínů pro odkouření krbů, kotlů na tuhá paliva i plyn.

Technické zázemí

Naše zázemí je v objektu na ulici Soudní 194/2, ve Svitavách. Máme zde dilnu pro přípravu hlavně klempířských prvků. Jsme schopni ohýbat plechy o síle do 1mm a délky 6 metrů. V objektu je kancelář a velké skladovací prostory.

Rybářské potřeby Svitavy

Prodejnu najdete na ulici Soudní 194/2.

Naše rybářské potřeby nabízí širokou nabídku rybářských potřeb od většiny výrobců zastoupených na našem trhu. Snažíme se nabízet výrobky, aby uspokojily svým rozsahem všechny rybáře. Najdete u nás vybavení pro začátečníky i pro pokročilé. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitní zboží, které Vám umožní strávit příjemné chvíle při pobytu u vody. Věříme, že při návštěvě naší prodejny ve Svitavách oceníte naši snahu a budete v nášem rybářském obchodě spokojeni. Věříme, že široká nabídka a ceny srovnatelné s internetovými obchody Vám umožní vždy spokojený nákup.

Sortiment

V prodeji jsou výrobky značek: Shimano, Mivardi, Albastar, Damm, Milo, Byron, Grauvell, Awa-shima, Daiwa, Cormoran, Sona, Kingfisher, JRC, Shakespeare , Gull.

Máme veliký sortiment pro mořský rybolov.

Na objednávku můžeme dodat pruty značky Sportex.

Spolupracujeme s mnoha internetovými obchody, proto můžeme zboží nabízet za srovnatelné ceny a Vaší výhodou je nákup v kamenném obchodě a z toho vyplívající záruky.

int(1)

Novinky

  • Daoreet doloregn

    13.8.2012

    Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

  • Dolor sit amet

    13.8.2012

    Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.

Kontaktujte nás

Vladimír Velfl
Nad Rybníkem 884/11
Svitavy 568 03

E-mail: velfl@seznam.cz
Tel.: +420 731 590 036


Zvětšit mapu